-

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


دعا براي نرم شدن دل معشوق
 
همه جور مطلب – دعا برای نرم شدن دل
hamejor.blogfa.com/post/38/
Translate this page
چه دعایی بخوانیم: دعا برای نرم شدن دل دعا برای نرم شدن دل دشمن دعا برای نرم شدن دل ظالم دعای نرم شدن دل شوهر نماز رفع کدورت دعای جلب معشوق از راه دور طلسم مطيع كردن افراد دعای افتادن مهر به دل دعا جهت مطیع شدن مرد. دعا برای نرم شدن دل برای آنکه دل ظالمی را نرم کرده و به او مهربانی کند بگوید : خَيْرُكَ بَيْنَ عَيْنَيْكَ وَ شَرُّكَ تَحْتَ قَدَمَيْكَ باللهِ عَلَيْكَ …
دعاها و اذکار الهی – محبت و مسخر کردن و آشتی و صلح
douavazekr.blogfa.com/category/215
Translate this page
Oct 3, 2015 – دعا برای محبت : این عمل بسیار قریب و عجیب است در محبت . سوره فاتحه الکتاب را بر قند بخواند و سوره انا عطینا الکوثر را. بر نبات بخواند و سوره اذا زلزله را بر شکر خام و سوره والعادیات را بر … خواندن سوره طه نزدیک طلوع فجر صادق موجب جلب روزی جدید و نرم شدن دل های مردم نسبت به او و ….. برای رسیدن به وصال معشوق :.
دعای تسخیر قلب معشوق برای ازدواج,دعای مجرب تسخیر دل برای ازدواج …
2agoo.com › دعای تسخیر قلب و دل معشوق برای ازدواج
Translate this page
Aug 23, 2016 – در این پست از سایت antique-book-treasure.ir دعای تسخیر قلب معشوق برای ازدواج,دعای مجرب تسخیر دل برای ازدواج را برای شما عزیزان قرار دادیم. ذکر و دعای بسیار قوی و مجرب برای تسخیر کردن قلب دختر معشوق و محبوب برای ازدواج کردن و همچنین ذکر و دعاهای سریع الاجابه برای به دست آوردن دل دختران و پسران برای …
دعای جلب محبت از راه دور چطور خوانده می شود؟ | ستاره
setare.com/fa/news/…/دعای-جلب-محبت-از-راه-دور-چطور-خوانده-می-شو…
Translate this page
Dec 31, 2016 – در فضای اینترنت دعاها و اعمال مختلفی به عنوان دعای جلب محبت ذکر شده است اما برای هیچ کدام منبعی ذکر نشده و بیشتر آن ها ساختگی به نظر می رسند. علاوه بر این …. حُسن خلق و متوجه کردن دل زن به سوى خویش با قیافه‌اى که در چشم زن خوشایند باشد. … مراقب حال شوهر بودن تا اگر لغزشى از او سر زد شوهر با او مهربان باشد.
به سوی تو – تحبیب و محبت ، آشتی
haaajat93.blogfa.com/category/6
Translate this page
Feb 6, 2018 – این آیه از امید بخش ترین آیات قرآن کریم است که تلاوت آن دل را صفا و و جان را نور می بخشد در حدیثی از ابوذر غفاری نقل شده که حضرت رسول اکرم صلی الله علیه … دعای مجرب جهت دیوانه کردن و بی قرار کردن معشوق ….. در انجام دعای محبت ، نكته ای كه مهم است، آسان و سهل بودن انجام و استجابت و نتيجه دعا برای دعا كننده است.

 NS